۱ خرداد ۹۷

ارايه خدمات بيمه درمان تكميلي اعضاي جامعه دانش‌آموختگان به زودي تمديد خواهد شد.

حسب پيگيري هاي مكرر اعضا به اطلاع ميرساند تمديد قرارداد قبلي و مرحله دوم ثبت نام تسهيلات بيمه تكميلي درمان اعضاي محترم جامعه دانش آموختگان دانشگاه و نفرات تحت پوشش ايشان در حال نهايي شدن است و ثبت نام آن به زودي انجام خواهد شد.

خواندن ادامه
۱ خرداد ۹۷

ثبت نام مرحله دوم تخصيص بورسيه تحصيلي دانشگاه سوربون فرانسه به نخبگان عضو جامعه آغاز شد.

براساس تفاهم انجام شده مابين جامعه دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتي امير كبير و موسسه رهيافت پاسارگاد (وابسته به گروه مالي پاسارگاد)، تعداد سه فقره بورس كامل تحصيلي در دوره بين المللي كارشناسي ارشد "مواد، انرژي ها و فناوري كوانتومي" به دانش آموختگان نخبه عضو جامعه اعطا ميگردد. اين بورس شامل تمامي هزينه هاي اسكان، زندگي، تحصيل و اياب و ذهاب در مدت دوسال تحصيل بوده و فاقد هرگونه تعهد خدمتي است...

خواندن ادامه
۱۴ اسفند ۹۶

يك قطعه باغ مشجر توسط يكي از اعضاي شوراي مركزي جامعه دانش‌آموختگان به دانشگاه اهدا شد.

تفاهم نامه مربوط به اهدای یک قطعه باغ مشجر واقع در شمال کشور به دانشگاه صنعتی امیرکبیر مابين آقای «دکتر ایرج شریفی آل آقا» از دانش‌آموختگان پيشكسوت دانشگاه و آقاي دكتر معتمدي رياست دانشگاه امضا شد.

خواندن ادامه
۱۴ اسفند ۹۶

«جشن گرامی‌داشت روز مهندس» برگزار شد.

به همت جامعه‌ی دانش‌آموختگان دانشگاه «جشن گرامی‌داشت روز مهندس» با حضور جمعي از قشرهای مختلف دانش آموختگان به ویژه دانش‌آموختگان ده دوره اول، مسوولین و فعالین گذشته و حال جامعه، اساتید و مسوولین دانشگاه و برخی از نمایندگان مجلس و مسوولین دولتی در تاریخ هفتم اسفند ۱۳۹۶ در سالن آمفی تاتر مرکزی دانشگاه برگزار می‌گردد.

خواندن ادامه
۳ اسفند ۹۶

«جشن گرامی‌داشت روز مهندس» در تاریخ هفتم اسفندماه ۱۳۹۶ در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌گردد.

به همت جامعه دانش آموختگان و با همیاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، «جشن گرامی‌داشت روز مهندس» با حضور قشرهای مختلف دانش آموحتگان دانشگاه به ویژه دانش‌آموختگان دوره های اول و دهه اخیر، مسوولین و فعالین گذشته و حال جامعه، اساتید و مسوولین دانشگاه و وزارت علوم، نمایندگان مجلس و برخی از مقامات و مسوولین دولتی برگزار می‌گردد.

خواندن ادامه
۲۸ آذر ۹۶

همایش "کارآفرینان ۱۴۰۰" با حضور مدیران موفق و کارآفرینان پلی‌تکنیکی برگزار می‌شود..

جامعه دانش آموختگان دانشگاه صنعتي اميركبير(پلی تکنیک تهران) با حمايت دانشگاه، اولين همايش كارآفريني را با عنوان " کارآفرینان ۱۴۰۰" با هدف ايجاد بستر گفتگو ميان كارآفرينان و مديران موفق و انتقال تجربيات و دانش ايشان به ساير دانش‌اموختگان و دانشجويان دانشگاه با حضور مديران موفق و كارآفرينان پلي تكنيكي برگزار مي نمايد...

خواندن ادامه
۲۳ آبان ۹۶

موافقت‌نامه همكاري جهت ارايه خدمات اداري و رفاهي به اعضاي جامعه با معاونت توسعه و مديريت منابع دانشگاه امضا شد.

جهت تسهيل تردد دانش‌آموختگان به دانشگاه و فراهم آوردن امكان استفاده اعضاي جامعه دانش‌آموختگان از خدمات و امكانات رفاهي و تفريحي دانشگاه، موافقت‌نامه اي ميان دبير جامعه دانش‌آموختگان و معاون توسعه و مديريت منابع دانشگاه صنعتي امير كبير نهايي و امضا شد.

خواندن ادامه

تبلیغات