به نام خدا
 
اطلاعيه نهايي انتخابات جامعه دانش آموختگان دانشگاه صنعتي اميركبير(پلي تكنيك تهران) (اطلاعيه شماره 12)
با سلام و درود و احترام 
ضمن تشكر از كانديداهاي محترم انتخابات و تمامي اعضاي محترم جامعه دانش‌آموختگان دانشگاه به ويژه اعضاي محترم حاضر در مجمع عمومي و انتخابات، به اطلاع دانش‌آموختگان محترم دانشگاه ميرساند در جلسه مشترك هيات نظارت و ستاد انتخابات جامعه که روز دوشنبه مورخ 3 ديماه جهت بررسي شكايات و اعتراضات به نتايج و فرايند انتخابات الکترونیکی مجمع عمومی مورخ ۲۲ آذرماه ۱۳۹۷ برگزار شد، با توجه به اينكه از زمان برگزاري مجمع عمومي و انتخابات به ويژه در مدت زمان اعلام شده جهت ارسال شكايات، هيچ گونه شكايت يا اعتراض مكتوبي نسبت به نتايج اوليه اعلامي و فرايند انتخابات به هيات نظارت واصل نشده است و ضمنا پيشتر نيز فرايند و نتایج اوليه انتخابات بررسی و تایید شده بود، هيات نظارت انتخابات به اتفاق ارا انتخابات مورخ 22 آذر 97 و نتايج اوليه اعلامي را به عنوان نتايج نهايي انتخابات شوراي مركزي و بازرسان جامعه تاييد مي‌نمايد و اسامی اعضای منتخب شورای مرکزی و بازرسان جامعه (اصلی و علی البدل) را به شرح جدول زير اعلام مینمايد. 
ضمنا اولين جلسه شوراي مركزي جديد جامعه با دعوت رييس شوراي مركزي و حضور منتخبين، حداكثر ظرف مدت يكماه از زمان اعلام اسامي نهايي برگزار مي‌شود.

 
                                                سيد حسن شفتي                                                                                 علي اصغر گل‌ سرخي
                      رييس مجمع عمومي و رييس هيات نظارت بر انتخابات                                   دبير ستاد انتخابات جامعه دانش آموختگان
            
جامعه دانش آموختگان دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)                       دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)


ردیف نام دانشكده تعداد اسامی اعضای اصلي شورای مرکزی (منتخبین) اسامی اعضاي علی­‌البدل
۱ مهندسی برق ۵ ۱- حمیدرضا صالحی سلمی
۲- عباس شعری مقدم
۳- عوض محمد پارسا
۴- محمد مهدی فنایی
۵- مجتبی نوریان
جاوید هوتن
۲ مهندسی مکانیک ۵ ۱- جعفر صفری
۲- محمدرضا رازفر
۳- محمدمهدی تابع قانون
۴- علی فرخی
۵- ابوالفضل بازرگان
علی آقا نجفی
۳ مهندسی عمران ۵ ۱- امیرعلی فهیمی
۲- محمد سعیدی­ کیا
۳- ایرج رهبر
۴- اقبال شاکری
۵- فرزاد حاتمی
محمدزمان کبیر
۴ مهندسی کامپیوتر ۵ ۱- جعفر عبدی
۲- محمد مظاهری
۳- شهاب جوانمردی
۴- نستوه طاهری جوان
۵- سیدحامد قنادپور
مصطفی بستام
۵ مهندسی شیمی ۵ ۱- ایرج شریفی آل آقا
۲- هادی لطفی
۳- محمدعلی شفیعی
۴- عبدالحمید ملک
۵- سیدعلیرضا سیاسی­ راد
پگاه فرجاد
۶ مهندسی صنایع ۴ ۱- منصور معظمی
۲- محمدحسین واقف ­زاده
۳- محمدفاضل روح­بخش
۴- منوچهر صیادی­ نژاد
مهدی پروین
۷ مهندسی پلیمر ۴ ۱- علی­ اصغر صباغ الوانی
۲- امیر خلج اسدی
۳- محمد گلچین ­راد
۴- حمیدرضا صمدی
کیوان انصاری
۸ مهندسی معدن و متالوژی ۴ ۱- حامد اصغری
۲- علی دلبری
۳- علی عزیزی
۴- سیدرضا دلبری
کامران پهلوان
۹ مهندسی نساجی ۳ ۱- فاطمه داداشیان
۲- خلیل­ الرحمن خلیلی­ پوررودی
۳- سیدشجاع­ الدین امامی رئوف
محمدتقی امانپور
۱۰ مهندسی پزشکی ۲ ۱- حمید کشوری
۲- عاطفه سلوک
محمدرضا کامرانی
۱۱ ریاضی و علوم کامپیوتر ۲ ۱- الناز رحیمی
۲- مژگان السادات احتشام حسینی
احسان ذوقی توانا
۱۲ مهندسی هوا و فضا ۲ ۱- مهران حسن نژاد
۲- مرتضی ورمزیار
مصطفی وحید
۱۳ مهندسی دریا ۱ ۱- محمدرضا بابایی زارچ حمید خوانین­ زاده
۱۴ فیزیک ۱ ۱- مریم ذوقی خشایار خازن
۱۵ مدیریت ۱ ۱- سینا صفایی شهرام عسکری پورجزي
بازرسان ۲ ۱- روزبه ریاضی مقدم
۲- انوشیروان بجنود
احمد تاجیک فر
 

تبلیغات