به نام خدا
 
اطلاعيه شماره 11
 اعلام نتايج اوليه اتخابات شوراي مركزي و بازرسان جامعه و زمانبندي دريافت و رسيدگي به شكايات و اعتراضات كانديداها
 
با سلام و درود و احترام 
ضمن تشكر از كانديداهاي محترم انتخابات جامعه دانش‌آموختگان دانشگاه و تمامي اعضاي محترم حاضر در مجمع عمومي و انتخابات به ويژه پيشكسوتان گرانقدر جامعه كه حضورشان گرمابخش مجمع عمومي و انتخابات جامعه بود، به اطلاع دانش‌آموختگان محترم دانشگاه ميرساند در جلسه دوازدهم ستاد انتخابات جامعه که روز شنبه مورخ ۲۴ آذرماه با حضور تمامي اعضای ستاد انتخابات برگزار شد، نتایج انتخابات الکترونیکی مجمع عمومی مورخ ۲۲ آذرماه ۱۳۹۷ بررسی و تایید شد. بنابر نتايج حاصله اسامی اوليه اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی و بازرسان جامعه به شرح جدول زير میباشد. 
كانديداهاي محترم انتخابات در صورت وجود هرگونه اعتراض و یا شکایت نسبت به نتایج اعلام شده، می توانند  اعتراض خود را به صورت مکتوب حداکثر ظرف مدت ۵ روز از زمان انتشار نتايج اوليه، به دبیرخانه جامعه ارایه نموده و رسيد تحويل آن را دريافت نمايند.
 
زمانبندي دريافت و رسيدگي به شكايات به شرح ذيل ميباشد:
اعلام اسامي اوليه انتخابات: شنبه 24 آذر97
دريافت اعتراضات و يا شكايات: 25 تا 28 آذر
رسيدگي به اعتراضات يا شكايات: 28 آذر تا 5 دي
اعلام اسامي قطعي و نهايي منتخبين: شنبه 8 دي 1397
                                                                                                                                             علي اصغر گل‌ سرخي
                                                                                                                               دبير ستاد انتخابات جامعه دانش آموختگان
                                                                                                                             دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)



فهرست اولیه نتایج انتخابات شورای مرکزی و بازرسان جامعه دانش­‌آموختگان
دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) - مجمع عمومی 1397/9/22
ردیف نام دانشکده تعداد اسامی اعضای شورای مرکزی (منتخبین) اسامی عضو علی­‌البدل
1 مهندسی برق 5 1- حمیدرضا صالحی سلمی
2- عباس شعری مقدم
3- عوض محمد پارسا
4- محمد مهدی فنایی
5- مجتبی نوریان
جاوید هوتن
2 مهندسی مکانیک 5 1- جعفر صفری
2- محمدرضا رازفر
3- محمدمهدی تابع قانون
4- علی فرخی
5- ابوالفضل بازرگان
علی آقا نجفی
3 مهندسی عمران 5 1- امیرعلی فهیمی
2- محمد سعیدی­ کیا
3- ایرج رهبر
4- اقبال شاکری
5- فرزاد حاتمی
محمدزمان کبیر
4 مهندسی کامپیوتر 5 1- جعفر عبدی
2- محمد مظاهری
3- شهاب جوانمردی
4- نستوه طاهری جوان
5- سیدحامد قنادپور
مصطفی بستام
5 مهندسی شیمی 5 1- ایرج شریفی آل آقا
2- هادی لطفی
3- محمدعلی شفیعی
4- عبدالحمید ملک
5- سیدعلیرضا سیاسی­ راد
پگاه فرجاد
6 مهندسی صنایع 4 1- منصور معظمی
2- محمدحسین واقف ­زاده
3- محمدفاضل روح­بخش
4- منوچهر صیادی­ نژاد
مهدی پروین
7 مهندسی پلیمر 4 1- علی­ اصغر صباغ الوانی
2- امیر خلج اسدی
3- محمد گلچین ­راد
4- حمیدرضا صمدی
کیوان انصاری
8 مهندسی معدن و متالوژی 4 1- حامد اصغری
2- علی دلبری
3- علی عزیزی
4- سیدرضا دلبری
کامران پهلوان
9 مهندسی نساجی 3 1- فاطمه داداشیان
2- خلیل­ الرحمن خلیلی­ پوررودی
3- سیدشجاع­ الدین امامی رئوف
محمدتقی امانپور
10 مهندسی پزشکی 2 1- حمید کشوری
2- عاطفه سلوک
محمدرضا کامرانی
11 ریاضی و علوم کامپیوتر 2 1- الناز رحیمی
2- مژگان السادات احتشام حسینی
احسان ذوقی توانا
12 مهندسی هوا و فضا 2 1- مهران حسن نژاد
2- مرتضی ورمزیار
مصطفی وحید
13 مهندسی دریا 1 1- محمدرضا بابایی زارچ حمید خوانین­ زاده
14 فیزیک 1 1- مریم ذوقی خشایار خازن
15 مدیریت 1 1- سینا صفایی شهرام عسکری پورجزي
بازرسان 2 1- روزبه ریاضی مقدم
2- انوشیروان بجنود
احمد تاجیک فر
 
 

 
 

تبلیغات