تاریخ رویداد: ۵ مهر تا ۵ مهر ۹۵
مکان رویداد: تهران- هتل پارسیان انقلاب خیابان طالقانی بین خیابان حافظ و خیابان ولیعصر

سومین گردهمایی سالیانه جامعه فارغ‌التحصیلان دانشکده مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات

فارغ التحصیلان گرامی دانشکده مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)، به استحضار می‌رساند سومین گردهمایی سالیانه جامعه فارغ‌التحصیلان دانشکده، در تاریخ 5 مهرماه 1395 از ساعت 18:30 الی 22:30 در هتل پارسیان انقلاب خیابان طالقانی بین خیابان حافظ و خیابان ولیعصر، برگزار می‌گردد. خواهشمند است برای اعلام حضور در این گردهمایی، ابتدا از طریق همین سامانه، پروفایل کاربری خود را کامل نموده و سپس در قسمت رویدادها، برای شرکت در این رویداد اعلام آمادگی نمایید. قابل ذکر است که شرکت در این رویداد، برای شما فارغ‌التحصیلان گرامی دانشکده، رایگان بوده و نیاز به پرداخت هزینه‌ای نیست ولی در صورت تمایل می‌توانید برای کمک به جامعه فارغ‌التحصیلان دانشکده و پیشبرد اهداف آن، مبادرت به حمایت و کمک مالی از طریق گزینه مشخص شده فرمایید. توجه داشته باشید که مهلت ثبت نام تا 2 مهر ماه خواهد بود و از پذیرفتن افراد ثبت نام نشده، معذوریم.
همچنین اگر مایل به آوردن همراه (حداکثر 1 نفر) هستید، این گزینه را انتخاب نموده و هزینه آن (100000 تومان )را پرداخت نمایید.
ضمناً بسته دی وی دی مراسم سال گذشته شامل عکس‌های مراسم، موسیقی و اجرای استنداپ کمدی، به قیمت 10000 تومان به فروش می‌رسد که برای خرید آن می‌توانید آن گزینه را انتخاب نمایید و به صورت اینترنتی مبلغ را پرداخت کنید. همچنین اگر مایل به دریافت غیرحضوری بودید، هزینه ارسال توسط پست هم 10000 تومان خواهد بود.
 کمیته برگزارکننده:
دبیر گردهمایی: دکتر مسعود صبایی
دبیر اجرایی گردهمایی: مهندس مسعود وفابخش
امور مالی و تدارکات: مهندس عبدی
جذب حامیان: مهندس امین چاروسه
بولتن اقتصادی: سپهر صبور – خانم مهندس حسنی
مجله پویش: سینا بهارلویی – مهندس علی حاجی‌زاده
مسئول کادر اجرایی: سینا شیخ الاسلامی
روابط عمومی: مهندس مهدیه کریمی
شورای سیاست گذاری: دکتر صبایی- مهندس عبدی- مسعود وفابخش – امین چاروسه – سیدحامد قنادپور
علی حاجی‌زاده – امید بنایی – کاووس آیین نگینی – مهدیه کریمی – کیوان ساسانی – سینا شیخ الاسلامی
 
حامیان:
شرکت مهندسی باربد- شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا- فناوران اطلاعات خبره - توسن- توسن تکنو - شرکت ایران ارقام - شبکه خبری فناوری نوین ( ictpress.ir) - شرکت فناوران اطلاعات خبره - شرکت فناپ - شرکت آسان پرداخت پرشین
توجه:
توجه داشته باشید، تنها کسانی قادر به ثبت نام در سایت هستند که مراحل فارغ التحصیلی خود را به طور کامل انجام داده باشند و از نظر دانشگاه فارغ التحصیل به حساب آیند. 
برخی افراد (اغلب در مورد ورودی‌های قدیمی‌تر که کد ملی آنها در سیستم موجود نیست)، به صورت اتوماتیک این بررسی صورت نمی‌گیرد و باید توسط اپراتور بررسی صورت گیرد. در نتیجه زودتر در سایت ثبت نام نمایید تا در صورت بروز مشکل بتوان در اسرع وقت آن را رفع نمود.
ایمیل برای بررسی مشکل در ثبت نام و همین طور ثبت نام افرادی که کارهای فارغ التحصیلی خود را انجام نداده‌اند(با موضوع "ثبت نام") :autceitalumni@gmai.com
کانال تلگرام جامعه فارغ التحصیلان دانشکده مهندسی کامپیوتر کامپیوتر و فناوری اطلاعات telegram.me/ceitalumni

اقلام جانبی برای دریافت هرکدام از اقلام آن را انتخاب نمایید.

100000 تومان
10000 تومان
100000 تومان
مهلت ثبت نام به پایان رسید
مبلغ 0 تومان هزینه شرکت در رویداد

حامیاننهاد هایی که بدون آنها برگزاری این رویداد ممکن نبود..

تصاویر و پوسترهاتصاویر و پوسترهای مربوط به رویداد.