تاریخ رویداد: ۳ دی تا ۳ دی ۹۶
مکان رویداد: دانشگاه صنعتی امیرکبیر، سالن اجتماعات مرکزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

همایش کارآفرینان 1400

همایش کارآفرینان 1400
از تمامی دانشجویان و دانشآموختگان دانشگاه صنعتی‌امیرکبیر(پلی‌تکنیک تهران)، دانشجویان سایر دانشگاهها و علاقمندان به مباحث کارآفرینی دعوت می‌شود در اولین "همایش کارآفرینان 1400"مورخ یکشنبه 3 دی‌ماه 1396 از ساعت 15:00 الی 18:30 در دانشگاه صنعتی‌امیرکبیر حضور بهم رسانند.
حضور در این همایش برای دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی‌امیرکبیر رایگان است.
لطفا برای حضور در همایش، در قسمت رویداد مربوط به "همایش کارآفرینان 1400"  سامانه جامع دانش‌آموختگان، بخش رویدادها، نسبت به ثبت‌نام و اعلام حضور اقدام فرمایید. بدیهی است به منظور برنامه‌ریزی مناسب، مهلت ثبت‌نام تا پایان روز جمعه اول دی ماه 1396 خواهد بود و با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با افرادی است که از طریق سامانه ثبت‌نام کرده و کارت حضور در همایش را همراه داشته باشند.(اطلاعات بروز همایش را در کانال karafarinan1400@ دنبال کنید.)

سخنران های ویژه اولین همایش(مدیران کارآفرین موفق پلی تکنیکی):
آقای مهندس فنایی موسس و رئیس هیات مدیره شرکت الکتروکویر
آقای مجید حسینی نژاد: بنیان گذار، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل هولدینگ توشا(شرکت سفرهای علی بابا، جاباما و ...)
آقای نیما قاضی: هم بنیانگذار و مدیر شرکت سفرهای علی بابا
آقای توحید علی اشرفی: مدیر بازاریابی شرکت سفرهای علی بابا


محورهای همایش
در این همایش پلی‌تکنیکی‌های کارآفرین و موفق از تجربیات و توصیه‌های خود در مورد موضوعات زیر سخن می‌گویند:
  • چالش‌های تحصیلی و رشته قبولی؛
  • کار هنگام تحصیل/کار دانشجویی؛
  • نقش کارتیمی و مواجهه با فراز و فرودهای آن؛
  • نقش خودشناسی در ترسیم هدف؛
  • نقش پلی‌تکنیک در زندگی حرفه‌ای و فردی؛
 
 
 
عوامل اجرایی:
پیشنهاد دهندگان طرح: مهدی ذوقی، محمدعلی ساجدی، علیرضا طباطبایی
 
 برگزارکنندگان همایش:
جامعه دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی امیرکبیر(پلی‌تکنیک تهران)
دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی‌تکنیک تهران)
 
دبیر همایش: سیده مهرناز سادات اخوی
 
شورای سیاستگذاری: هیات مدیره جامعه دانشآموختگان
 
کمیته اجرایی: سیده مهرناز سادات‌اخوی، خلیل الرحمان خلیلی‌پور، مهدی ذوقی، محمدعلی ساجدی، علیرضا طباطبایی، محمد مهدی محراب‌بیگی، هادی لطفی، سینا صفایی.
 
با سپاس از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانش‌آموختگان، دانشجویان و سایر عزیزانی که ما را به هر نحوی در برگزاری همایش یاری رساندند.
 
نحوه ثبت نام:
دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر(پلی تکنیک تهران): لطفا با عضویت در سامانه، فیلدهای اطلاعاتی مربوطه را برای تکمیل و اقدام به صدور کارت شرکت در همایش نمایید.
برای عضویت درسامانه ابتدا به قسمت ورود/ثبت‌نام در سمت بالای چپ سامانه مراجعه کرده و با کلیک برگزینه ثبت نام و با کلیک "شرایط و الزامات را قبول دارم" گزینه دانشجوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر هستم را انتخاب نموده و با تکمیل اطلاعات عضو سامانه شوید. پس از دریافت پیامک نام کاربری و رمز عبور، با ورود به بخش رویدادها در سامانه و سپس رویداد کارآفرینان 1400،  شرکت میکنم را کلیک نمایید.
اعضای جامعه دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی امیرکبیر: منظور از اعضاء کسی است که پیشتر در سامانه جامعه ثبت نام کرده و با پرداخت حق عضویت عضو رسمی جامعه دانش‌آموختگان باشد. لطفا ابتدا از قسمت ورود وارد سامانه جامعه فارغ‌التحصیلان شوید. پس از ورود به سامانه در قسمت رویدادها (از منوی بالای صفحه انتخاب شود) همایش کارآفرینان 1400 را انتخاب نموده و سپس بر روی گزینه "شرکت میکنم" کلیک کنید تا کارت شرکت در همایش برای شما صادر شود.
دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی امیرکبیر(پلی تکنیک تهران): چنانچه دانش‌آموخته دانشگاه صنعتی امیرکبیر هستید ولی تاکنون عضو سامانه نشده‌اید ابتدا لازم است با پرکردن فرم مربوطه عضو سامانه شوید. سپس در بخش رویدادها نسبت به ثبت نام در رویداد همایش کارآفرینان 1400 اقدام نمایید.
 
برای عضویت در سامانه ابتدا به قسمت ورود/ثبت‌نام در سمت بالای چپ سامانه مراجعه کرده و با کلیک برگزینه ثبت نام و با کلیک "شرایط و الزامات را قبول دارم" گزینه دانش‌آموخته دانشگاه صنعتی امیرکبیر هستم را انتخاب نموده و با تکمیل اطلاعات عضو سامانه شوید. پس از دریافت پیام نام کاربری و رمز عبور، با ورود به بخش رویدادها در سامانه و سپس رویداد کارآفرینان 1400،  شرکت میکنم را کلیک نمایید.
 
سایر افراد متقاضی: خواهشمند است با تکمیل فیلدهای اطلاعاتی مربوطه و ثبت نام در همایش، کارت شرکت در همایش را دریافت نمایید. لازم به ذکر است داشتن کارت شناسایی معتبر(کارت ملی)/ کارت دانشجویی به همراه کارت همایش به منظور حضور در همایش الزامی است.
 
برای ثبت نام در رویداد بر دکمه شرکت میکنم کلیک کنید و در پیام سیستم گزینه "اگر کاربرعمومی هستید اینجا را کلیک کنید" را بزنید. با تکمیل فیلدهای اطلاعاتی ابتدا عضو سامانه شوید و پس از دریافت پیامک نام کاربری و رمز عبور، با ورود به بخش رویدادها در سامانه و سپس رویداد کارآفرینان 1400،  شرکت میکنم را کلیک نموده و وارد مرحله پرداخت شوید.  
 
 
 
 ارتباط با دبیرخانه همایش:
alumni@aut.ac.ir
+98 21 64545771-64545767-6457569
09910749475

آی دی تلگرامkarafarinan1400AUT :@
کانال تلگرام: @karafarinan1400
 

اقلام جانبی برای دریافت هرکدام از اقلام آن را انتخاب نمایید.

مهلت ثبت نام به پایان رسید
مبلغ 30,000 تومان هزینه شرکت در رویداد

حامیاننهاد هایی که بدون آنها برگزاری این رویداد ممکن نبود..

تصاویر و پوسترهاتصاویر و پوسترهای مربوط به رویداد.