تاریخ رویداد: ۲۲ آذر تا ۲۲ آذر ۹۷
مکان رویداد: دانشگاه صنعتي اميركبير(پلي تكنيك تهران) - سالن اجتماعات مركزي

گردهمايي بزرگ دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتي اميركبير(پلي‌تكنيك تهران)

گردهمايي بزرگ دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتي اميركبير(پلي‌تكنيك تهران) همزمان با مجمع عمومي اعضاي جامعه و انتخابات دوره جديد شوراي مركزي و بازرسان جامعه دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتي اميركبير از ساعت 15 روز پنجشنبه مورخ 22 آذرماه سال 1397 در محل سالن اجتماعات دانشگاه برگزار مي‌گردد. جهت ثبت نام و حضور در اين رويداد هرچه زودتر نسبت به ثبت نام در بانك جامع اطلاعات دانش‌آموختگان اقدام نمايند. ثبت نام در بانك جامع اطلاعات دانش‌اموختگان كاملا رايگان بوده و چند دقيقه بيشتر زمان نمي‌برد.

با عنايت به اساسنامه جامعه، از آنجاييكه اعمال راي و كانديداتوري در انتخابات جامعه مختص اعضاي اصلي است، لذا از تمامي دانش‌اموختگان علاقمند به حضور در انتخابات جامعه و مشاركت در تصميم سازيهاي جامعه دانش‌آموختگان، درخواست مي‌شود جهت حضور پرشور در انتخابات نسبت به عضويت در جامعه نيز اقدام نمايند. 
جهت اطلاع از شرايط كانديداتوري و نحوه شركت در انتخابات جامعه، مدارك مربوط به مجمع عمومي، انتخابات و اطلاعيه هاي ستاد انتخابات را از منوي معرفي جامعه- بخش "مستندات انتخابات" مطالعه كنيد.

- ثبت نام در "بانك جامع اطلاعات دانش‌آموختگاناز طريق منوي "ورود/ثبت نام" و يا لينك زير انجام ميشود.  « جهت مطالعه راهنماي ثبت نام اينجا كليك كنيد!»
لينك ثبت نام : alumni.aut.ac.ir/login.aspx

توجه داشته باشيد كه در صورت تمايل به دريافت كارت دانش‌آموختگي دانشگاه و عضويت در جامعه دانش‌آموختگان نيز ميتوانيد از طريق منوي "عضويت" در صفحه شخصي خود در بانك اطلاعات دانش‌آموختگان اقدام كنيد.   « راهنماي عضويت »

++ كانديداتوري براي انتخابات شوراي مركزي و بازرسان جامعه از طريق منوي موجود در پروفايل اعضاي جامعه انجام ميشود.

   براي مشاهده اطلاعيه هاي ستاد انتخابات و موارد مرتبط با مجمع عمومي و انتخابات اينجا كليك كنيد!

** علاوه بر بخش اخبار و رويدادهاي سامانه جامعه، شما ميتوانيد اخبار و اطلاعات مربوط به مجمع عمومي و انتخابات را به صورت لحظه اي از طريق كانال اطلاع رساني جامعه در شبكه هاي تلگرام و صفحه اينستاگرام جامعه با شناسه(ايدي) @aut_alumni دنبال كنيد!


* تصاوير زير مربوط به مجمع عمومي آبان سال 1394 ميباشد.

اقلام جانبی برای دریافت هرکدام از اقلام آن را انتخاب نمایید.

مهلت ثبت نام به پایان رسید
مبلغ 0 تومان هزینه شرکت در رویداد

حامیاننهاد هایی که بدون آنها برگزاری این رویداد ممکن نبود..

تصاویر و پوسترهاتصاویر و پوسترهای مربوط به رویداد.