دعوت به همکاری

دعوت به همکاری شرکت مهندسی هوشمند پارس

به اطلاع می‏رساند شرکت مهندسی هوشمند پارس به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‏های فعال در زمینه هوشمندسازی ساختمان در ایران به منظور تکمیل کادر فروش و بازاریابی خود از طریق مصاحبه حضوری از میان افراد با روابط عمومی بالا و فن بیان قوی به صورت تمام وقت و یا پاره وقت دعوت به همکاری می‏نماید.

علاقه‏‌مندان در صورت تمایل درخواست خود را به همراه رزومه کاری به آدرس ایمیل: آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال و یا با شماره تلفن 22012044 تماس حاصل فرمایند.

دعوت به همکاری / یک مجتمع بزرگ صنعتی فعال در زمینه صنایع فولاد در منطقه قزوین

یک مجتمع بزرگ صنعتی فعال در زمینه صنایع فولاد در منطقه قزوین، از مهندسین فارغ‌‏التحصیل سالجاری در رشته‏‌های زیر برای کار در محیطی پویا و علمی دعوت به همکاری می‏نماید. علاقه‌‏مندان می‏توانند رزومه خود را حداکثر تا تاریخ 5 شهریور 93 به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ایمیل نمایند.

آگهی استخدام / شرکت ارتباطات بارقه پردیس

شرکت ارتباطات بارقه پردیس جهت تکمیل کادر فنی خود به صورت تمام وقت با تخصص‌های زیردعوت به همکاري مي نمايد.


•    مهندس مخابرات یا الکترونیک آشنا با طراحی مدارات فرکانس بالای RF    
•    مهندس الکترونیک آشنا با FPGA ومسلط به برنامه‌نویسی   VHDL   
•    برنامه نویس مسلط به برنامه نویسی   Visual C++
•    مخابرات سیستم آشنا با مفاهیم مخابرات دیجیتال و آنالوگ   
•    مهندس الکترونیک یا مخابرات آشنا به مدارات الکترونیکی و مخابراتی
•    مهندس مکانیک یا نقشه کشی صنعتی مسلط به SolidWorks
•    تکنسین مکانیک یا نقشه کشی صنعتی آشنا به SolidWork
•     مونتاژ کار بردهای الکترونیکی  مسلط به مونتاژ قطعات SMD

واجدین شرایط می توانند رزومه کاری و تحصیلی خود را به همراه تلفن تماس به آدرس الکترونیکی آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال نمایند.

دعوت به همکاری / گروه صنعتی منگان

گروه صنعتی منگان با بیش از 35 سال سابقه موثر و پیشرو در صنعت ماشین سازی از فارغ التحصيلان مجرب و فرهیخته دانشگاهی در رشته های مهندسی (مکانیک، صنایع، متالورژی و ...) و رشته هاي غير مهندسي جهت مشاغل ذيل دعوت به همكاري مي نمايد.
عناوين شغلي:
طراح مكانيك   /     کارشناس تولید و اجرای پروژه (ساخت و توليد- آهنگري)     /      کارشناس ساخت و تولید- ماشینکاری    /    كارشناس برنامه ريزي و كنترل پروژه    /     كارشناس و كارشناس ارشد كنترل كيفيت (جوش و قطعات ماشينكاري)     /    كارشناس و كارشناس ارشد تحليل و طراحي سيستم¬ها    /     كارشناس (ارشد) بازاريابي و توسعه بازار     /      كارشناس برق      /كارشناس بازرگاني خارجي    / كارشناس بازرگاني داخلي    /      نقشه كش صنعتي     /تكنسين تعمير و نگهداري     /    كارمند دفتر مديريت

دانش ¬آموختگان  محترم می توانند رزومه خود را با درج عنوان شغل در قسمت موضوع ایمیل به آدرس ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید     ارسال نمایند.

آخرین بروز رسانی مطلب در دوشنبه ، 23 تیر 1393 ، 13:30

دعوت به همکاری شرکت ارتباطات بارقه

شرکت ارتباطات بارقه جهت تکمیل کادر فنی خود به صورت تمام وقت با تخصص‌های زیر دعوت به همکاري مي نمايد.
   
•    برنامه نویس آشنا به برنامه‌نویسی Visual C++    VC   
•    الکترونیک آشنا با FPGA و مسلط به برنامه‌نویسی VHDL    VHDL

به آدرس الکترونیکی آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید    با درج کد مربوطه در بخش Subject ارسال نمایند.