دعوت به همکاری

دعوت به همکاری / یک شرکت دولتی در حوزه طراحی و ساخت موتورهای توربینی

به اطلاع می‏رساند یک شرکت دولتی در حوزه طراحی و ساخت موتورهای توربینی از فارغ ‏التحصیلان واجد شرایط ذیل در مقاطع تحصیلی دکترا، کارشناسی ارشد جهت تکمیل کادر تخصصی خود دعوت به همکاری می‏نماید.
شرایط عمومی:
    داشتن تابیعت جمهوری اسلامی ایران
    نداشتن سوء سابقه کیفری
    حداکثر سن برای داوطلبین استخدام برای مقطع فوق لیسانس 24 و مقطع دکترا 30 سال می‏باشد. (در صورت داشتن کارت پایان خدمت دو سال به اعداد مذکور اضافه می‏شود)
    حداقل معدل 16 تمام می‏باشد.
    نداشتن تعهد کاری به هیچ یک از ارگانهای دولتی و نظامی
    داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (غیرپزشکی)، یا معافیت تحصیلی که حداقل 6 ماه تا زمان اعزام فرصت داشته باشد.
    رشته‏ های مورد نظر:
    مهندسی مکانیک(ساخت و تولید، طراحی کاربردی، تبدیل انرژی)
    مهندسی الکترونیک و کنترل
    مهندسی هوافضا(پیشرانش)
    متقاضیان واجد شرایط با شماره تماس 64522933 تماس حاصل فرمایند.

ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید

آخرین بروز رسانی مطلب در سه شنبه ، 20 اسفند 1392 ، 14:42

دعوت به همکاری / مهندسی صنایع

پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی از میان دانش‌آموختگان کارشناسی و بالاتر رشته‌ مهندسی صنایع علاقمند به زمینه‌های "توسعه فناوری و نوآوری، طراحی سیستم‌ها، الگوهای ارزیابی، توسعه سرمایه انسانی و  مديريت فناوری اطلاعات" جهت همکاری تمام‌وقت دعوت به عمل می‌آورد.

علاقه‌مندان می‌توانند رزومه خود را به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ایمیل نمایند.

آگهی دعوت به همکاری/پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی

پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی، از میان دانشجویان و دانش‌آموختگان کارشناسی ارشد رشته‌های مهندسی نرم‌افزار، هوش‌مصنوعی و علوم کامپیوتر که در زمینه «داده‌کاوی متنی» تجربه پژوهشی یا پیاده‌سازی دارند، جهت همکاری تمام‌وقت دعوت به عمل می‌آورد.

علاقمندان می‌توانند رزومه خود را به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ایمیل نمایند.

آگهی جذب امریه (نظام وظیفه)

بدینوسیله از دانش‌آموختگان رشته‌های مهندسی کامپیوتر و مهندسی صنایع در مقطع کارشناسی ارشد و دکتري برای جذب امریه (خدمت نظام وظیفه) در پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی دعوت به عمل می‌آيد.

متقاضیان رزومه خود را به پست الکترونيک  آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ایمیل نمایند.

دعوت به همکاری / آزمایشگاه پردازش تصویر و هوش مصنوعی

در پی‌ افتتاح آزمایشگاه پردازش تصویر و هوش مصنوعی در دانشکده عمران و محیط زیست، از همه دانشجویانی که در این زمینه موضوع پایان نامه خود را تعریف کرده اند و علاقمند هستند که در حوزه پردازش تصویر یا هوش مصنوعی فعالیت کنند درخواست می شود مشخص فردی (رزومه)، عنوان پایان نامه و استاد راهنمای خود را به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال فرمایید.


امیر گل‌رو،
مسئول آزمایشگاه هوش مصنوعی و پردازش تصویر