آگهی دعوت به همکاری شرکت آمیکو یسنا پارس
گروه هولدینگ آمیکو با بیش از 30 سال تجربه و داشتن بیشتر از 1000 نفر نیروی انسانی در مجموعه 15 کشور خود در خاورمیانه و شمال آفریقا به عنوان یکی از بزرگترین توزیع کنندگان معتبرترین برندهای پیشرو دنبا در صنعت ابزار و تجهیزات پزشکی فعالیت می نماید.
آمیکو یسنا پارس تنها عضو گروه آمیکو در ایران می باشد.
آمیکو یسنا پارس با رشد افزون در سالهای اخیر ، بخش وسیعی از  معتبر ترین و پیشرو ترین برندهای دنیا را  در زمینه ابزار ، تجهیزات جراحی و درمانی به بازار پزشکی چشم ، پوست و تصویربرداری و ... ارائه می نماید. در بین تمامی برندهای معتبر ، برندهای چون Abbott ، Alcon و Cynosure نامهای درخشان می باشند.
ما بر این باور هستیم که انسانها مهمترین دارایی های ما هستند ، از این روز در رشد و توسعه افراد از طریق برگزاری آموزشهای (داخل و خارج از کشور ) مداوم و پیوسته سرمایه گذاری می نماییم.
 
آمیکو از تمامی افراد علاقمند به فعالیت در رشته های مختلف تجهیزات پزشکی ( واحدهای فروش ، علمی ، فنی ) در رشته های مختلف تحصیلی (ترجیحا رشته های مهندسی پزشکی و الکترونیک و رشته های مرتبط ) با انگیزه و میل به پیشرفت و رشد ، در محیطی پویا با حقوق و مزایای مکفی دعوت به  همکاری می نماید.
رزومه کاری و تحصیلی خود را به آدرس ایمل و یا شماره فاکس ذیل ارسال نمایید.
 (جهت آقایان اتمام خدمت و یا معافیت دائم الزامی می باشد و کار به صورت تمام وقت می باشد لذا صرفا افراد فارغ التحصیل و یا نهایت ترم آخر پذیرفته می شود )
 
فاکس : 021 22645872
ایمل آدرس : amicoyasnapars@amicogroup.com

تبلیغات