1395/06/21

آگهی دعوت به همکاری شرکت آمیکو یسنا پارس

گروه هولدینگ آمیکو با بیش از 30 سال تجربه و داشتن بیشتر از 1000 نفر نیروی انسانی در مجموعه 15 کشور خود در خاورمیانه و شمال آفریقا به عنوان یکی از بزرگترین توزیع کنندگان معتبرترین برندهای پیشرو دنبا در صنعت ابزار و تجهیزات پزشکی فعالیت می نماید. آمیکو یسنا پارس تنها عضو گروه آمیکو در ایران می باشد.

خواندن ادامه
1395/06/21

استخدام گسترده در شرکت فناوران هوشمند فرنام

شرکت فناوران هوشمند فرنام، فعال در زمینۀ کسب‌وکارهای نوین، جهت تکمیل تیم همکاران خود از میان فارغ‌التحصیلان و دانشجویان رشته‌های مختلف دانشگاهی در ردیف‌های شغلی زیر دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومۀ خود را از طریق آدرس اینترنتی http://cv.student.ir ارسال نمایند.

خواندن ادامه
1395/06/11

استخدام در مجموعه صنعتی کیان رنگین

به اطلاع می‌رساند مجموعه صنعتی کیان رنگین (تولید کننده پوششهای پودری الکترواستاتیک) جهت تکمیل کادر تحقیقاتی و آزمایشگاهی خود، نیازمند به فارغ‌التحصیلان در مقطع کارشناسی رنگ و پلیمر می‌باشد. متقاضیان می‌توانند مشخصات خود را به آدرس ایمیل kar@aut.ac.ir ارسال نمایند.

خواندن ادامه
1395/06/03

آگهی استخدام مارال روبات صنعت

شرکت مارال روبات صنعت سازنده دستگاه های high tech مونتاژ برد های الکترونیکی جهت تکمیل تیم تحقیق و توسعه خود از دانشجویان یا فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر در زمینه نرم افزار و ساخت و تولید نیرو جذب مینماید.

خواندن ادامه
1395/06/03

آگهی استخدام شرکت پویا اندیشان موج آریا (دانش¬بنیان)،

آگهی استخدام شرکت پویا اندیشان موج آریا (دانش¬بنیان)، فعال در زمینة طراحی و پیاده¬سازی سیستم¬های الکترونیکی، مخابراتی و مایکروویو، از دانشجویان و فارغ¬التحصیلانِ دارای شرایط جدول زیر، دعوت به همکاری می¬نماید :

خواندن ادامه
1395/05/05

دعوت به همکاري شرکت مشاوران انرژي تهران

شرکت مشاوران انرژي تهران به عنوان شرکتي دانش‌بنيان در حوزه بالادستي صنعت نفت و گاز، در راستاي انجام پروژه‌هاي پژوهشي و يا ساير پروژه‌هاي خود، از کارشناسان زير در بخش مدلسازي استاتيک با تخصص زمين‌شناسي مخزن دعوت به همکاري مي‌نمايد: • کارشناس ارشد مهندسي معدن (گرايش اکتشاف) • کارشناس ارشد مهندسي نفت (گرايش اکتشاف)

خواندن ادامه