آشنایی با سامانهثبت نام

باید ابتدا در سامانه لاگین نمایید.

اگر اطلاعات شما در سامانه قبلا ثبت نشده باشد. باید در سامانه ثبت نام نمایید. اگر یکی از مقاطع تحصیلی خود را در دانشگاه صنعتی امیرکبیر گذرانده اید. بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

اطلاعات فارغ التحصیلی شما در سامانه نیست؟ ثبت نام کنید!


اگر تا کنون در دانشگاه صنعتی امیرکبیر فارغ التحصیل نشده اید ولی هم اکنون در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستید. بر روی لینک ذیل کلیک نمایید:

دانشجویان پلی تکنیک نیز می توانند عضو جامعه باشند. ثبت نام کنید!

سپس مقاطع تحصیلی که در دانشگاه پلی تکنیک گذرانده اید را مشخص نمایید و پس از ثبت اطلاعات نام کاربری و کلمه عبور به آدرس ایمیل و شماره موبایل شما ارسال خواهد شد.


ورود به سامانه

پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور به صفحه پروفایل هدایت خواهید شد. منوی عمودی سمت راست مهمترین اعمالی را که می تواند که یک کاربر در این سامانه انجام دهد در خود جای داده است.

در منوی عمودی وضعیت پروفایل مشخص شده است. دقت کنید که پس از تکمیل اطلاعات و تایید توسط مدیر سامانه وضعیت شما به تکمیل شده تغییر خواهد یافت.

توجه: در جلوی برخی از فیلد ها همچون تاریخ تولد، وضعیت تاهل، وضعیت نظام وظیفه و ... آیکنی وجود دارد که با کلیک بر روی آن نحوه نمایش اطلاعات این فیلدها را برای سایرین مشخص خواهد شد. یعنی اطلاعات درون این فیلد را چه اشخاصی می توانند رویت نمایند.

برای عضویت باید مشخصات فردی و سوابق تحصیلی و ارسال مدارک حتما تکمیل گردند. به منظور عضویت تکمیل این اطلاعات کفایت می کند. تکمیل سایر اطلاعات موجود در پروفایل به تشخیص کاربر و سایر خدمات جامعه وابسته است.


عضویت در جامعه

با انتخاب منوی عضویت در جامعه صفحه زیر نمایش داده می شود.

با انتخاب نوع عضویت صفحه پرداخت حق عضویت ظاهر می گردد. این صفحه قابلیت پرداخت آنلاین را فراهم نموده است.

همانگونه که سمت چپ این صفحه نشان داده شده است. هزینه حق عضویت بعلاوه هزینه پست محاسبه می شود. در این صفحه امکان قرار گرفته است که اگر عضوی مایل بود به عنوان کمک هزینه بیشتری پرداخت نماید در قسمت مبلغ پرداختی شما به همت عالی مشخص نماید. شایان ذکر است که عدد نمایش داده شده در این فیلد حاصل جمع هزینه عضویت و پست و میزان کمک کاربر است.

هر یک از آدرس هایی که عضو مایل باشد کارت عضویت خود را در آن محل دریافت نماید می تواند انتخاب نماید. در صورتی که آدرس مورد نظر محل زندگی یا محل کار می باشد فیلدها به صورت خودکار تکمیل خواهند شد.

در منوی کارت وضعیت کارت جاری قابل مشاهده است. همچنین یک نسخه از کارت عضویت همواره در این قسمت نمایش داده خواهد شد.


ارسال و دریافت پیام

در منوی پیام ها، کاربر می تواند با راهبر سامانه ارتباط برقرار نماید.

منوی درخواست کار تنها برای اعضا فعال است. اعضای که جویای کار هستند می توانند ویژگی های کار مورد نظر خود را وارد نمایند. این اطلاعات برای مراجعین به این سامانه در قسمت کاریابی (منوی افقی) قابل رویت خواهد بود.

در منوی اعضا جامعه، اطلاعات اعضا جامعه با میزان مجوز سطح رویت توسط خود عضو قابل جستجو است.


کمک به جامعه

در منوی کمک به جامعه، هر عضو می تواند هر میزان که مایل بود به جامعه کمک مالی نماید. در جدول سوابق، سابقه ای از میزان کمک هایش را خود عضو مشاهده خواهد نمود.

در منو پروژه ها، پروژه هایی که جامعه به اتمام رسانده یا در دست دارد نمایش داده می شود. اگر هر شخصی تمایل داشت تا در این پروژه ها سهیم باشد و کمکی به پیشرفت آنها بنماید می تواند کمک خویش را به صورت آنلاین پرداخت نماید.


رویدادها

در منوی عمودی بیانگر رویدادهایی است که عضو در آنها ثبت نام نموده است.